• Pola Nadziei za nami

• 23.04.2024 11:54
        • 22.04.2024
          Słoneczko, niestety, buzi nie rozchmurzyło, ale deszcz dał się ubłagać i tylko postraszył. Nasza dzielna Ekipa Wolontariuszy nie przestraszyła się prawie paskudnej pogody i ciepło ubrana ruszyła na kwestę dla HospicjumZgierz.pl. Baloniki, wiatraczki, długopisy, żonkile były bonusami dla hojnych Ofiarodawców.

Pola Nadziei to nie tylko kwesta, ale akcja edukacyjna i informacyjna. Mieszkańcy Zgierza zasilając nasze skarbonki prosili o informacje nt. pracy Hospicjum i możliwości uzyskania pomocy. Gorąca linia z naszą niezastąpioną koordynatorką Panią Justynką pozwolila nam przekazywać niezbędne informacje zainteresowanym. Było dużo śmiechu, zabawy, fajnych spotkań. Martynka częstowała mambą, świętując pierwszą rocznicę pracy wolontaryjnej.
        • Dziękujemy całej Ekipie, która zawsze jest chętna do pracy i pomocy. Wielki uśmiech dla Pani Aleksandra Cieplińska , kobiecym wzrokiem ogarniała całe sympatyczne towarzystwo z Panem Igorem na czele. Uściski dla Rodziców, którzy zawsze nas wspomagają. Szczególnie dla Przewodniczącego Rady Rodziców, Pana Piotr Piwoński i Pani Anity Sobczak.

Sumując jednym słowem, no może dwoma: Było super!

PS: Bardzo duże dzięki dla Pani Romany Krężlewicz i klasy 8B za poskładanie wiatraczków i ponadziewanie ich na patyczki!