• Wigilia Bożego Narodzenia

• 04.01.2024 08:06
        • 22.12.2023
          Niezwykły czas Wigilii i Bożego Narodzenia, to bardzo ważny moment dla Społeczności Szkolnej. W dniu wczorajszym (21.12.2023) odbyło się spotkanie wigilijne dla pracowników Szkoły. Jak co roku towarzyszyli nam Pracownicy- Emeryci, którzy swoje życie poświęcili SP6. Cieszymy się bardzo, że byli z nami również znamienici Goście: Pan Przemysław Staniszewski - Prezydent Miasta Zgierza oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Młodzieży Miasto Zgierz, Pan Marek Lipiec.
          W piątek, 22.12.2023 Uczniowie, wraz ze swoimi Nauczycielami, spotkali się na Wigiliach klasowych. Ten wzruszający a zarazem budujący relacje moment, poprzedzony był fantastycznymi Jasełkami przygotowanymi przez Klasy Drugie naszej Szkoły. Ogromne brawa należą się młodym Aktorom oraz Wychowawczyniom klas drugich: Pani Katarzynie Szczepańskiej, Pani Joannie Sujeckiej oraz Pani Renacie Pruskiej za perfekcyjnie przygotowane przedstawienie.

Film z wydarzenia można obejrzeć powyżej, dzięki Panu Mariuszowi Gibkiemu - Zastępcy Przewodniczącego Rady Rodziców przy SP6 w Zgierzu, który to nie tylko nagrał ale również zmontował i przygotował do publikacji fantastyczny klip.

Dobrych Świąt Wszystkim i Szczęśliwego Nowego Roku 2024