• Pola Nadziei 2024 w Zgierzu

• 15.04.2024 08:50
      • 15.04.2024
        "Akcja Pola Nadziei" to ogólnopolska kampania charytatywna, która ma na celu wsparcie hospicjów i osób potrzebujących opieki paliatywnej. Kampania rozpoczęła się w Polsce w 1998 roku i jest polską adaptacją międzynarodowej kampanii "Great Daffodil Appeal".

Nasza Szkoła, co roku bierze udział w akcji, w ten sposób pozyskujemy fundusze dla HospicjumZgierz.pl. Tym razem "Pola Nadziei" w naszym Mieście odbędą się w dniach 20 i 27 kwietnia. SP6 w Zgierzu kwestuje w pierwszym terminie na Osiedlu Kurak w godz. 9:00-12:00.

Wszystkie Osoby zainteresowane Akcją zapraszamy do kontaktu z Opiekunami Szkolnego Koła Wolontariatu: p. Olą Cieplińska, p. Sławkiem Bartczakiem, p. Adamem Drzewieckim lub z p. Igorem Krawczykiem. Serdecznie zapraszamy do współpracy