• Ależ się działo!

• 27.02.2024 22:43
          • 27.02.2024
            To było popołudnie przez bardzo duże „P”. Uśmiechnięte buzie naszych sympatycznych Gości i Ich Rodziców świadczyły o tym, że nasza Szkoła bardzo się spodobała. Zatem zapraszamy do naszej Drużyny. W Szóstce zawsze jest na 6. Dziękujemy, że byliście!
          • Szkolne dyktando

• 28.02.2024 07:14
          • 26.02.2024
            W minioną środę obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się druga edycja szkolnego dyktanda, które zostało przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-6 i 7-8. Z radością informujemy, że w młodszej kategorii wiekowej zwyciężyły nasze Czwartoklasistki: Asia Furman, Ola Sawicka, zaś w starszej - Julia Gołąbczak oraz Wojtek Jedliński. Serdecznie gratulujemy!
          • Charytatywny mecz hokejowy

• 20.02.2024 10:39
          • 20.02.2024
            Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Choć finał się zakończył, nasza pomoc dla potrzebujących trwa. Sztab WOŚP Zgierz zawsze jest gotowy, by nieść wsparcie, gdy zajdzie taka potrzeba.

Dlatego też serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie charytatywne, które odbędzie się już 25 lutego 2024 roku na Hali Wielofunkcyjnej Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miasto Zgierz. Będzie to charytatywny mecz pomiędzy Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich, a Drużyną TVN 24 i Przyjaciele!

Charytatywny mecz hokejowy w Zgierzu. Podczas tego wydarzenia nasz sztab WOŚP Zgierz zorganizuje bufet słodkości, gdzie będziecie mogli skosztować:

- popcornu
            - kawy
            -  herbaty
            -  ciasta

wszystko to za wrzut do puchy.

Cały dochód zostanie przeznaczony na szczytny cel, jakim jest leczenie:
            1. Bartka ze Zgierza, lat 18, który cierpi na dystrofię mięśniową Duchenne’a – postępujący zanik mięśni,
            2. Piotra z Opoczna, lat 17, który cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe,
            3. Idy z Opoczna, lat 16, która cierpi na mózgowe porażenie dziecięce trzeciego stopnia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich - każda złotówka jest na wagę złota dla naszych podopiecznych. Razem możemy zdziałać wiele!