• Spotkania z Rodzicami

• 11.09.2023 09:35
          • 10.09.2023
            Zapraszamy na spotkania Rodziców, które odbędą się w poniedziałek (11 września):

klasy 1-3 - godzina 17.00
            klasy 4-8 - godzina 18.00
          • Narodowe Czytanie w Zgierzu

• 11.09.2023 09:33
          • 10.09.2023
            Wzruszająca historia miłości Justyny i Janka, wpleciona w społeczne realia XIX wiecznych polskich kresów, stanowi jedną z najbardziej lubianych i popularnych powieści literatury narodowej. Nic więc dziwnego, że w bieżącym roku "Narodowe Czytanie" przypomniało właśnie to dzieło Elizy Orzeszkowej. Ekipa SP6, wraz z Paniami Dyrektor: Haliną Sypką i Małgorzatą Mirowską, współorganizowała, z Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Bolesława Prusa, to fantastyczne wydarzenie.

Uczniowie naszej Szkoły: Ola Misztal, Ola Rymanowska, Kinga Szwajkiewicz, Wiktoria Misztal oraz Filip Bartosiak pod wymagającym reżyserskim okiem Pani Krzysztofy Plucińskiej, przygotowali scenki teatralne ilustrujące czytane fragmenty. Byli bardzo profesjonalni i zebrali gromkie brawa od publiczności za swój występ. Panie: Małgorzata Mirowska, Katarzyna Okurowska, Kinga Chlewska zaprezentowały swoje interpretacje poszczególnych scen książki. Świetny dzień, świetna pogoda, świetna atmosfera! do zobaczenia za rok!
            Zapraszamy do obejrzenia relacji.

• 28.08.2023 11:57
          • 28.08.2023
            Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 4 września (poniedziałek) 2023r. według następującego harmonogramu:

Godz. 8.00 – klasy 1 – sala gimnastyczna
            Godz. 8.30 – klasy 2 – 3 – w salach
            Godz. 9.00 – klasy 4 oraz 7 – sala gimnastyczna
                                  Klasy 5, 6  oraz 8 – w salach

Serdecznie zapraszamy Uczniów, Rodziców i Przyjaciół Szkoły.