• Młodzi Radni z SP6

• 14.11.2023 13:57
          • 12.11.2023
            Z radością informujemy, że w XII kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Zgierza, reprezentować naszą Szkołę będzie troje Radnych. Do Mai Chomy i Franka Wasiaka dołączy Ola Rymanowska z kl. 8b. 21 listopada odbędzie się uroczyste pierwsze posiedzenie i zaprzysiężenie nowych młodych Samorządowców. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.
          • Święto Niepodległości w SP6

• 13.11.2023 10:39
          • 11.11.2023
            Święto Niepodległości Polski, przypadające 11 listopada, wywołuje wśród Polaków nieustające wzruszenie. Ich myśli krążą wokół Bohaterów, którzy oddali swoje życie za wolność naszej Ojczyzny. Uczniowie SP6 w Zgierzu, jak co roku, stanęli na wysokości zadania i uczcili to wspaniałe Święto w sposób godny i uroczysty.

Wzruszający program artystyczny, przygotowany pod opieką artystyczną Pani Krzysztofy Plucińskiej, z oprawą muzyczną Pań: Katarzyny Szczepańskiej, Ewy Maciejewskiej wywołał wiele pozytywnych emocji w naszej społeczności.

Zachwyt wzbudził również Polonez wykonany przez młodszych Uczniów, przygotowany przez Panią Katarzynę Rajtar-Graczyk. Młodzież wspaniale zaplanowała i zrealizowała całą uroczystość. Dzisiejszy dzień był prawdziwie wzruszający. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.
          • Spotkania z Rodzicami

• 03.11.2023 13:32
          • 3.11.2023
            W poniedziałek, 6 listopada, odbędą się spotkania z Rodzicami:

- klasy 1-3 - godzina 17.00
            - klasy 4-8 - godzina 18.00