• Wielka Olimpijska Lekcja WF

• 20.10.2023 10:11
          • 19.10.2023
            Tym razem swoje umiejętności sportowe prezentowali uczniowie oddziału sportowego 5B. Zajęcia prowadzone były w formie pięciu stacji przez Olimpijczyków. Uczniowie mogli sprawdzić swoje siły w ćwiczeniach przygotowujacych do zapasów, pięcioboju nowoczesnego, łyżwiarstwa figurowego, wioślarstwa oraz pływania. To była bardzo intensywna lekcja wychowania fizycznego.
          • Medale KEN dla nauczycielek SP6

• 20.10.2023 10:12
          • 11.10.2023
            Z dumą i radością informujemy, że wspaniałe sukcesy zawodowe, wieloletni trud pracy w szkole, sympatia Uczniów, Współpracowników i Rodziców Uczniów, zaowocowały uhonorowaniem naszych Nauczycielek: Pani Agaty Czarneckiej i Pani Doroty Hajduk, Medalami Komisji Edukacji Narodowej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Z radością informujemy również, że troje nauczycieli SP6 w Zgierzu: Pani Dyr. Halina Sypka, Pan Tadeusz Obiedziński, Pan Radosław Fremel, w dowód uznania za sukcesy zawodowe, zostało uhonorowanych przez Prezydenta Miasta Zgierza, nagrodą. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
          • Sukcesy w badmintonie

• 12.10.2023 13:31
          • 11.10.2023
            Bardzo dobrze rozpoczął się szkolny sezon sportowy 2023/2024. W lokalnych zawodach Igrzysk Dzieci na szczeblu miejskim drużyna chłopców zajęła II miejsce, natomiast dziewczęta wywalczyły miejsce III.
          • Bieg na orientację

• 10.10.2023 15:19
          • 6.10.2023
            W piątek, 6 października, uczniowie oddziału sportowego 5B dzielnie walczyli w fantastycznej konkurencji, jaką jest bieg na orientację. Mimo młodego wieku okazali klasę, ducha rywalizacji, przestrzegali zasad fair-play oraz świetnie posługiwali się kompasem. Krótko mówiąc spisali się na medal, pokonując kilkunastokilometrową trasę wraz z opiekunami.

Start był z pętli autobusowej przy ul. Parzęczewskiej w Zgierzu. Po wręczeniu wytycznych Biegu, pamiątkowych znaczków oraz słodkich przekąsek i wody, ekipa wyruszyła w poszukiwaniu 17 punktów trasy i rozwiązywaniu zadań. Miło było pokonywać trasę biegu w towarzystwie naszych wspaniałych absolwentów.

Po zeskanowaniu ostatniego punktu trasy na obiektach MOSiR Zgierz, uczniowie uwieńczyli wspaniałą przygodę pieczeniem kiełbasek, tostów i goracą herbatką. Atmosfera była wspaniała. Bardzo dziękujemy za Super organizację i już czekamy na X - jubileuszową wyprawę.